Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz SonderjyskE – Vejle, rozgrywany w ramach duńskiej Superligi, w poniedziałek 26 lipca 2021 roku, o godzinie 19:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Sonderjyske nie wykazał się większą kreatywnością w pierwszym meczu sezonu na wyjeździe z Silkeborg, ponieważ w bezbramkowym spotkaniu zdobyli tylko punkt.

Pomimo mniejszego posiadania piłki w tym meczu, goście spisywali się przyzwoicie w kontratakach – udało im się stworzyć kilka okazji, ale brak ostatniego uderzenia w końcówce uniemożliwił im zdobycie decydującego gola.

Środkowy obrońca Banggaard (27/1 w poprzednim sezonie) jest kontuzjowany.

Vejle nie poradził sobie najlepiej, w pierwszym meczu u siebie z Randers ponieśli spodziewaną porażkę 0:2, wykazując się bardzo małą kreatywnością w ataku i błędami w obronie.

Stracili dwa gole w 26. i 32 minucie, nie będąc w stanie odpowiedzieć, pomimo posiadania kontroli nad piłką przez większość czasu podczas tego starcia.

Pomocnik Ezatolahi oraz napastnik Montano są kontuzjowani.

Sonderjyske vs Vejle H2H
09.05.21 Vejle vs Sonderjyske 4 : 2
25.04.21 Sonderjyske vs Vejle 1 : 0
07.02.21 Sonderjyske vs Vejle 0 : 1

Gospodarze z pewnością postarają się być bardziej pewni siebie w nadchodzącym meczu, a fakt, że grają na własnym stadionie, powinien sprawić, że będą tutaj bardziej konkretni.

Jak wspomniałem, pokazali dobrą grę w kontratakach w swoim ostatnim meczu, a przy niewielkiej poprawie koncentracji Sonderjyske ma bardzo dobrą szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu, przynajmniej moim zdaniem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 lipca, 19:0012.35

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.