LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Flora Tallin – Legia Warszawa, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 27 lipca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Flora wywalczyła całkiem przyzwoity wynik w pierwszym meczu z Legią na wyjeździe, który zakończył się ich porażką 2:1.

Po stracie gola na początku meczu, bo już w 3. minucie, udało im się odbić i wyrównać w 53 za sprawą Sappinena, ale mieli pecha, ponieważ praktycznie przegrali mecz już w doliczonym czasie gry.

Jak wcześniej wspomniałem, Legia wykonała swoją część pracy w pierwszym meczu, ale pomimo tego, że była zdecydowanym faworytem bukmacherów, miała trudne chwile z Florą.

Wczesne prowadzenie w 3. minucie po golu Kapustki było nieco zdradliwe, ale Legii, która tak na prawdę przestała grać i powinna się cieszyć, że udało im się wygrać rzutem na taśmę.

Kapustka po kontuzji w pierwszym meczu nie zagra w rewanżu. Hołownia także nie jest pewny występu.

Flora pozostawiła wrażenie, że mogą konkurować z faworyzowaną Legią i sądzę, że również w tym spotkaniu zagrają agresywnie. Mimo, że ich zwycięstwo byłoby dużą niespodzianką, z pewnością mają środki, aby maksymalnie urozmaicić ten mecz i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby scenariusz z pierwszego meczu powtórzył się ponownie i dzisiaj.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 lipca, 18:00over2.51.70
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *