LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szwecja – Słowacja, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w piątek 18 czerwca 2021 roku, o godzinie 15:00.

Szwecja może być usatysfakcjonowana po pierwszym meczu turnieju, ponieważ w ostatni poniedziałek w Sewilli udało im się zdobyć punkt w zremisowanym 0:0 meczu z faworyzowanymi Hiszpanami.

Przez całe dziewięćdziesiąt minut byli spychani do defensywy i jakoś znosili presję, która była stale obecna ze strony hiszpańskiej, której wyraźnie brakowało koncentracji na finiszu i zapewniła Szwecji cenny, ale szczerze, niezasłużony punkt.

Szwecja jest na 2. miejscu w grupie dzielonej z Hiszpanią, Słowacją i Polską, szykując się na kolejny trudny mecz z niewygodnymi Słowakami.

Prawy obrońca Lustig (91/6, AIK) nie jest pewny występu. Pomocnicy Svanberg (9/1, Bolonia) i Kulusevski (13/1, Juventus) nie są w pełni sprawni.

Słowacja pozytywnie zaskoczyła w meczu otwarcia z Polską, odnosząc zwycięstwo 1:2.

Objęli prowadzenie w 18. minucie po błędzie Polaków w obronie oraz samobójczej bramce Szczęsnego, ale po trafieniu Linetty’ego w 46 minucie wynik ponownie był sprawą otwartą.

Jednak Słowacy od 62 minuty grali w przewadze jednego zawodnika, a zaledwie siedem minut później zmaterializowali ją, zdobywając bramkę za sprawą Skriniara, zdobywając tym samym bardzo cenne 3 punkty.

Słowacy obecnie zajmują czołowe miejsce w grupie.

Napastnik Schranz (8/1, Jablonec) jest kontuzjowany, a obrońca Vavro (12/1, Huesca) uzyskał pozytywny wynik testu i tym razem nie zagra.

Szwecja vs Słowacja H2H
16.10.18 Szwecja vs Słowacja 1 : 1
12.01.17 Szwecja vs Słowacja 6 : 0
26.03.13 Słowacja vs Szwecja 0 : 0

Z pewnością Słowacja przystępuje do tego starcia z podwyższonym morale, ponieważ ich zwycięstwo nad Polską to nie lada wyczyn. Mają już 3 punkty więc z pewnością nie będą grali nadto ofensywnie. Szwedzi również, po cennym remisie z Hiszpanią mogą zadowolić się podziałem punktów, więc uważam, że w tym meczu padnie mało bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 czerwca, 15:00under2.51.60
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *