Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Węgry – Francja, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w sobotę 19 czerwca 2021 roku, o godzinie 15:00.

Węgry rozpoczęły EURO 2020 od porażki u siebie z faworyzowaną Portugalią i będąc w najtrudniejszej grupie na turnieju, mogą być usatysfakcjonowani swoim występem, pomimo negatywnego wyniku.

Mocno niedoceniani przez bukmacherów, Węgrzy stawiali spory opór i byli bliscy zdobycia punktu, ale po straconej bramce w 84 minucie za sprawą Guerreiro ich gra się posypała.

Zaledwie trzy minuty później Ronaldo strzelił kolejnego gola z rzutu karnego, a po świetnym pokazie indywidualnej techniki tuż przed zakończeniem meczu, Ronaldo po raz kolejny udowodnił swoje umiejętności, ustalając wynik meczu.

Węgry dzielą grupę z Niemcami, Francją i wspomnianą już Portugalią, które obecnie znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli.

Ważni pomocnicy Szoboszlai (12/3, RB Lipsk) i Kalmar (27/2, DAC Streda) nie grają na EURO z powodu kontuzji. Wątpliwy jest występ napastnika Sallai (23/4, Freiburg).

Francja wykonała kawał dobrej roboty w starciu z jednym z najlepszych narodów w Europie, wygrywając w Monachium z Niemcami 1:0.

Obiektywnie patrząc, byliśmy świadkami wyrównanego meczu, ponieważ obie drużyny miały swoje szanse, ale sytuacja w 20. minucie okazała się kluczowa, gdy Hummels strzelił samobójczą bramkę.

W drugiej części gospodarze przejęli lekką inicjatywę, ale niestety ich atakom brakowało większego zdecydowania, więc wynik pozostał bez zmian do końca spotkania.

Francja zajmuje 2. miejsce we wspomnianej grupie i zapewni sobie awans do kolejnej rundy dzięki wygranej w dzisiejszym spotkaniu.

Węgry vs Francja H2H
31.05.05 Francja vs Węgry 2 : 1

Mimo że Węgrzy dobrze prezentują się w swoich międzynarodowych występach, ten jest dla nich po prostu zbyt wymagający. Mogą zaskoczyć jedną bramką, ponieważ ich gra z kontry jest całkiem niezła, ale po prostu nie wyobrażam sobie scenariusza, w którym Francja nie zgarnie 3 punktów, są w stanie strzelić trzy bramki, więc połączenie ich zwycięstwa z wysoką liczbą bramek wydaje się moim zdaniem najlepszym wyborem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 czerwca, 21:002 & over2.52.23
Euro 2020 LVBET
Sprawdź ofertę w LVBET na EURO 2020! Czeka Cię wiele bonusów i promocji.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.