LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Tottenham – Aston Villa, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w środę 19 maja 2021 roku, o godzinie 19:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Tottenham przystępuje do tego meczu po ważnym domowym zwycięstwie w poprzedniej kolejce z Wolves 2:0. Gole dla gospodarzy zdobywali Keane w 45 oraz Hojbjerg w 62 minucie gry.

Zwycięstwem tym, Tottenham zdołał wspiąć się na 6 miejsce w tabeli premiujące grą w rundzie grupowej Ligi Europy, lecz miejsce to jest bardzo niepewne, gdyż z taką samą liczbą punktów miejsce niżej plasuje się West Ham, który zapewne również nie odpuści do końca.

Aston Villa jak na beniaminka Premier League, radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie, aktualnie zajmując 11 miejsce w tabeli, jednak dla tej drużyny sezon już tak na prawdę dobiegł końca, bo ani spadek, ani europejskie puchary im nie grożą.

W poprzedniej kolejce Aston Villa przegrała na wyjeździe z Crystal Palace 3:2 i było to już 3 z rzędu spotkanie bez zwycięstwa dla dzisiejszych gości.

Tottenham ma o co walczyć i z pewnością zmobilizuje się, aby dopisać kolejne 3 punkty i z honorem zakończyć ten sezon na miejscu co najmniej szóstym. Aston Villa ewidentnie spuściła z tonu i nie angażuje się już w 100% w swoje mecze.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 maja, 19:0011.54

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.