Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Victoria Pilzno – Slavia Praga, rozgrywany w ramach Pucharu Czech, w czwartek 20 maja 2021 roku, o godzinie 17:00.

Pilzno z pewnością dołoży wszelkich starań, aby przeciwstawić się Slavii w finale Pucharu Czech, ale sądząc po ich ostatnich występach w 1. Lidze będzie mieć dziś trudne zadanie.

Obecnie piłkarze Victorii zajmują 5.miejsce w tabeli, brakuje im pięciu punktów do Europejskich Pucharów. W ostatnim czasie mając pewne trudności, ponieważ nie udało im się odnotować zwycięstwa w ostatnich czterech meczach, ponosząc dość przekonującą porażkę w ostatnim na wyjeździe z Pardubice 3:0.

Slavia udowodniła swoją przewagę w tym sezonie w 1. Lidze, ponieważ nie miała sobie równych i zasłużenie wywalczyła tytuł, pozostawiając swojego najbliższego rywala, Spartę Praga, daleko z tyłu.

Pierwsze miejsce mieli zapewnione kilka kolejek temu więc do ostatnich meczów mogli podejść nieco na luzie. W poprzedniej kolejce remisując u siebie z Karvina 1:1.

Pilzno vs Slavia Praga H2H
23.12.20 Pilzno vs Slavia Praga 0: 1
27.10.19 Pilzno vs Slavia Praga 0: 1
17.02.19 Pilzno vs Slavia Praga 2: 0

Obecnie Slavia jest bezkonkurencyjna i jedyną rzeczą jaką się dziś spodziewam to przekonujące zwycięstwo. Są lepsi w każdym aspekcie gry, mają znacznie większą wszechstronność w swojej grze i moim zdaniem ich zwycięstwo nad Pilznem nie powinno być zbyt wątpliwe, wiedząc o rozmachu, formie, różnicy jakości i tym, że gospodarze będą musieli się otworzyć prędzej czy później.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 maja, 17:002 (HA: -1.5)2.15
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.