LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Tottenham – Brentford, rozgrywany w ramach angielskiego EFL Cup, we wtorek 5 stycznnia 2021 roku, o godzinie 20:45.

Tottenham przystępuje do półfinałów Pucharu EFL po tym, jak bez problemu pokonali Leeds w ostatnim meczu u siebie, zwyciężając 3:0.

Tottenham potrzebował tego zwycięstwa, aby podnieść swoje morale, ponieważ mieli cztery mecze bez zwycięstwa w Premier League, zajmując obecnie 4 miejsce w tabeli.

Środkowy obrońca Tanganga (4/0) jest kontuzjowany, podobnie jak ofensywny pomocnik Lo Celso (17/3) oraz Bale (11/3). Obrońca Doherty (8/0) jest zawieszony.


Brentford może być zadowolony z występów w Championship, ponieważ są wyraźnie w dobrej formie, ponosząc ostatnią porażkę w lidze pod koniec października.

Obecnie mają za sobą trzy kolejne zwycięstwa, ostatni raz przeciwko Bournemouth u siebie z 2:1.

Obecnie Brentford zajmuje 4 miejsce w tabeli, mając tylko dwa punkty straty do zajmującego drugie miejsce Swansea i bezpośredniego awansu do Premier League.

Defensywny pomocnik Norgaard (8/2) jest kontuzjowany, jak również pomocnik Baptiste (4/1) i prawy obrońca Rasmussen (dotychczas brak występów).

Mimo, że goście wyglądają całkiem dobrze w Championship, moim zdaniem nie mają jakości, aby dorównać Tottenhamowi. Jakość lig po prostu jest nieporównywalna, co stawia gospodarzy na dominującej pozycji. Przy odpowiednim podejściu Tottenham powinien zwyciężyć łatwiej niż to sugerują kursy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 stycznia, 20:451 (AH: -1)1.79
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.