LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Valencia – Atalanta, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 10 marca 2020 roku, o godzinie 21:00.

Valencia
Drużyna Valencii przegrała pierwszy mecz z Atalantą 1:4.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Atalanta wypracowała sobie bardzo dobrą zaliczkę wygrywając 4:1.

Był to mecz jednostronny i zdecydowanie pod dyktando gospodarzy którzy w pierwszej połowie strzelili 2 bramki za sprawą Hateboera oraz Ilicicia. W drugiej dwa kolejne gole dołożyli Freuler oraz ponownie Hateboer. Honorowe trafienie dla Valencii, które być może da iskierkę nadziei na awans zaliczył Cheryshev.

W lidze Atalanta nie grała w ten weekend, a tydzień temu rozbiła Lecce na wyjeździe 2:7.

Ogólny bilans Atalanty w Serie A, w poprzednich 5 meczach to 4 zwycięstwa oraz jeden remis, co daje tej drużynie bardzo dobre 4 miejsce.

Jeśli chodzi o Valencię to przystępuje do tego meczu po remisie na wyjeździe z Alaves 1:1. Drużyna w 7 ostatnich meczach licząc wszystkie rozgrywki tylko raz wygrała, zanotowała 2 remisy oraz 4 porażki.

W tabeli ligowej Valencia zajmuje 7 miejsce ze stratą tylko 4 punktów do miejsca 4, dającego prawo gry w Lidze Mistrzów.

Atalanta mimo gry na wyjeździe jest faworytem tego meczu, gracze tej drużny prezentują bardzo dobrą formę, szczególnie w ofensywie. Czasami zapominając o zadaniach defensywnych.

Dla Valencii jedyną nadzieją jest szybko strzelony pierwszy gol. Drużna na pewno nie będzie się bronić co może być wodą na młyn dla dobrze dysponowanych gości.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 marca, 21:00over3.52.00 (Wynik – 3:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *