LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Stuttgart – Arminia Bielefeld, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w poniedziałek 9 marca 2020 roku, o godzinie 20:30.

Stuttgart
Stuttgart walczy o powrót do 1. Bundesligi.

Stuttgart przerwał serię trzech zwycięstw, przegrywając 2:0 u siebie z Greuther Furth w zeszły weekend. Gole padły w drugiej połowie, ale trzeba powiedzieć, że to Stuttgart wyglądał nieco lepiej w tym meczu.

W pierwszej połowie meczu mieli przewagę i zmarnowali przyzwoite szanse, dobrze wyglądali także w drugiej części, ale razili nieskutecznością. Zamiast tego to Furth wykorzystał swoje szanse i wygrał mecz. Zajmują teraz drugą pozycję razem z Hamburger SV i są o trzy punkty wyżej niż czwarte miejsce, które zajmuje Heidenheim.

Napastnik Gonzalez (17/6) nie jest pewny występu, podobnie jak bramkarz Kobel (21/0), pomocnik Massimo (8/0) i środkowy obrońca Kempf (15/2).

Arminia Bielefeld kontynuowała dobrą serię zwycięstwem u siebie nad Wehen 1:0. Jedyny gol padł w 74. minucie po golu Klosa. Trzeba przyznać, że gospodarze całkowicie zasłużyli na to prowadzenie.

Byli lepsi od pierwszej minuty, zwiększając tempo w drugiej połowie i mogli strzelić jedną lub dwie bramki więcej. Są teraz niepokonani od startu ligi po przerwie zimowej. Mają pięć zwycięstw i remis w ostatnich sześciu kolejkach – co stawia ich na pierwszej pozycji z sześcioma punktami więcej niż najbliżsi rywale. To z pewnością sytuacja, która stawia ich w nieco bardziej zrelaksowanej pozycji.

Goście wystąpią bez kontuzjowanego środkowego obrońcy Behrendtema (4/0) i ofensywnego pomocnika Volgsammerema (20/10). Pomocnik Prietl (22/3) nie jest pewny występu.

Stuttgart strzelił przynajmniej 2 bramki w ostatnich 6 meczach u siebie (Bundesliga II).

Nie ma innej opcji dla Stuttgartu niż poszukiwanie zwycięstwa w tym meczu, podczas gdy Bielefeld z pewnością może być bardzo niebezpieczny w kontratakach, ponieważ może wiele zyskać takim nastawieniem. Gospodarze już pokazali, że nie są zbyt pewni z tyłu. Może to być jeden z najciekawszych meczów w sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 marca, 20:30over2.51.62 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *