Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Verona – Spal, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w środę 29 lipca 2020 roku, o godzinie 19:30.

Verona jeszcze do niedawna brana była pod uwagę nawet w walce o europejskie puchary. Ich forma do momentu gdy przerwano rozgrywki z powodu koronawirusa była bardzo dobra, drużyna potrafiła wyśrubować serię 9 meczów bez porażki.

Wszystko zmieniło się jednak po wznowieniu rozgrywek w czerwcu. Od tego momentu Verona rozegrała w Serie A, 11 meczów z których tylko 2 wygrała, zaliczyła 5 remisów oraz 4 porażki.

W tej chwili zespół Verony ma 7 meczów z rzędu bez zwycięstwa, ale oczywiście jest już pewny utrzymania bo z 46 punktami na koncie zajmuje 9 pozycję.

Spal już od dłużego czasu jest pogodzone z degradacją i spadkiem do Serie B. Jest to drużyna która zdecydowanie odstaje od reszty stawki.

Do tej pory Spal zdobył 20 punktów w 36 meczach i z takim dorobkiem zajmuje oczywiście ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna Spal w 16 ostatnich meczach zdobyła raptem 5 punktów, wygrywając tylko 1 mecz.

Dla Verony jest to idealny moment aby przerwać słabą passę z ostatnich tygodni. Jest to dla tego zespołu teoretycznie najłatwiejszy mecz w sezonie, myślę więc, że grając u siebie drużyna gospodarzy bez problemu poradzi sobie z tym słabeuszem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 lipca, 19:3011.50 (Wynik – 3:0)
Możesz odebrać bonusy w LVbet na obstawianie.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.