LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fulham – Cardiff, rozgrywany w ramach angielskiej Championship w czwartek 30 lipca 2020 roku, o godzinie 20:45.

Rewanżowy, barażowy mecz półfinałów, o awans do Premier League. W pierwszym meczu rozgrywany w Cardiff Fulham wygrało 0:2 i ogromnie przybliżyło się do finału.

Fulham po sezonie zasadniczym zajęło w tabeli Championship 4 miejsce a do bezpośredniego awansu zabrakło im 2 punktów. ten wywalczyło Leeds oraz West Brom.

Gospodarze dzisiejszego meczu prezentują się w ostatnich tygodniach bardzo dobrze, mają teraz serię 8 meczów bez porażki, w tym 6 zwycięstw. W meczach tych stracili tylko 2 gole.

Cardiff musi się już raczej pogodzić że w przyszłym sezonie będzie występować na zapleczu Premier League.

W pierwszym meczu półfinałowym wyraźnie ustępowali rywalom, mając na własnym stadionie posiadanie piłki na poziomie tylko 37%.

Bez wątpienia Fulham jest faworytem tego meczu. Ma niezwykle pewnie grającą defensywę, co może utrudnić strzelenie choćby jednej bramki gościom. Gospodarze również nie będą forsować tempa więc mecz może zakończyć się poniżej 2.5 goli strzelonych.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 lipca, 20:45under2.51.65
Bonus 1500zł
Bonus powitalny do 1500zł na obstawianie w LVbet.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *