Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Werder Brema – Bayer Leverkusen, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w poniedziałek 18 maja 2020 roku, o godzinie 20:30.

Po dość solidnym poprzednim sezonie, który zakończyli na siódmej pozycji, zaledwie o jeden punkt za Eintrachtem Frankfurt który zakwalifikował się do Ligi Europy, tym razem Werder ma mniej udany sezon.

Po rozegraniu dwudziestu czterech meczów, zdobyli tylko osiemnaście punktów i są tylko o jeden punkt wyżej niż Paderborn. Co ważniejsze, mają pięć punktów straty do Dusseldorfu, który zajmuje miejsce barażowe, więc teraz każdy punkt jest dla nich na wagę złota.

Szczególnie rozczarowali na własnym boisku, zaliczając tylko jedno zwycięstwo w jedenastu meczach i mimo że teraz zagrają z silnym przeciwnikiem, muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Udział obrońcy Topraka (10/0) ​​jest wątpliwy. Na ten mecz zawieszony za kartki jest ofensywny pomocnik Klaassen (24/4). Kontuzjowani są lewy obrońca Augusinsson (8/0), napastnicy Pizarro (15/0) i Fullkrug (4/2).

Leverkusen radzi sobie całkiem dobrze w tym sezonie, jednak nie ma wątpliwości, że ich celem jest osiągnięcie miejsca w Lidze Mistrzów. Obecnie są cztery punkty za czwartym miejscem w w tabeli, które zajmuje RB Lipsk, a zwycięstwo w tym meczu zbliżyłoby ich o krok do celu.

Odnieśli cztery zwycięstwa i remis w ostatnich pięciu kolejkach Bundesligi przed przerwą i ogólnie byli w bardzo dobrej formie.

Napastnik Volland (22/9) jest kontuzjowany i tylko jego powinno zabraknąć w składzie gości.

To jedna z ostatnich szans Werderu Brema na pozostanie w grze o utrzymanie i po prostu muszą tutaj grać bardziej otwarcie. Leverkusen pozostaje faworytem, ​​ale po tak długiej przerwie ciężko wiarygodnie to ocenić. Myślę, że w tym meczu bramek nie zabraknie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 maja, 20:30over2.51.58 (Wynik – 1:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.