LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Kuressaare – Kalju, rozgrywany w ramach pierwszej ligi estońskiej we wtorek 19 maja 2020 roku, o godzinie 18:00.

Po ponad dwumiesięcznej przerwie wraca do gry liga estońska. Do tej pory w nowym sezonie udało się rozegrać tylko jedną kolejkę spotkań.

Kuressaare na inaugurację 7 marca zagrało z Levadią Tallin na wyjeździe. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 1:0 po golu strzelonym w 19 minucie gry.

Gracze Kuressaare byli skazywani na pożarcie w tym meczu, jednak ich gra obronna była na tyle dobra, że skończyło się tylko na minimalnej porażce.

Jeśli chodzi o drużynę Kalju to poprzedni sezon zakończyła na pozycji 3, co daje jej kwalifikacje do ligi europejskiej. Podium było celem tej drużyny na sezon 2019 i udało im się go zrealizować. Do lidera Kalju straciło aż 13 punktów.

W pierwszej kolejce nowego sezonu zespół Kalju wygrał na wyjeździe z Narvą 0:1, po błyskawicznie strzelonym golu już w 3 minucie gry.

Jeszcze w marcu Kalju odpało z Pucharu Estonii przegrywając z tą samą drużną, u siebie 1:2.

Gospodarze dzisiejszego meczu to przeciętna drużna, która jednak traci bardzo mało bramek i ma solidną defensywę. Po tak długiej przerwie piłkarze raczej będą grać zachowawczo więc nie spodziewam się w tym meczu wiele bramek, a kurs na under3.5 jest dość wysoki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 maja, 18:00under3.51.64 (Wynik – 0:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *