LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz West Ham – Fulham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 7 listopada 2020 roku, o godzinie 21:00.

West Ham przystępuje do tego meczu po serii 3 meczów bez zwycięstwa, ale trzeba przyznać, że terminarz mieli bardzo, ale to bardzo trudny, bo przyszło im się zmierzyć z Liverpoolem w poprzedniej kolejce – porażka 2:1 na wyjeździe, z Manchesterem City u siebie, remis 1:1, oraz z Tottenhamem na wyjeździe, remis 3:3.

Dwa remisy w tych meczach, dobrze świadczą o zespole Łukasza Fabiańskiego, a dokładając do tego zwycięstwo z Leicester, przed tą serią 3:0, można stwierdzić, że West Ham jest w całkiem dobrej formie.

W tabeli drużyna z Londynu zajmuje aktualnie 14 pozycję z 8 punktami na koncie po 7 rozegranych meczach.

Fulham w poprzedniej kolejce wygrał swój pierwszy mecz w tym sezonie. Beniaminek Premier League odstaje jednak poziomem od reszty stawki, co było widać w początkowych meczach sezonu.

Ostatni mecz z West Brom (również beniaminkiem) i wygrana 2:0 u siebie, nie zmienia tego faktu, że sporo jeszcze brakuje Fulham, aby zbliżyć się do poziomu prezentowanego nawet przez średniaki Premier League.

Do tej pory Fulham zdobyło tylko 4 punkty w 7 meczach i zajmuje 17 pozycję, tuż nad strefą spadkową.

Goście limit szczęścia wyczerpali w poprzednim meczu i myślę, że z ich poziomem nie zdołają powtórzyć drugi raz z rzędu tak dobrego meczu. West Ham ma szansę na zdobycie łatwych 3 punktów, bo jest to teoretycznie jeden z łatwiejszych meczów w tym sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 listopada, 21:0011.84
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *