LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w niedzielę 7 czerwca 2020 roku, o godzinie 17:30.

Wisła po bardzo dobrej grze po przerwie zimowej, kiedy to drużyna zanotowała 4 zwycięstwa i 2 remisy, grając nie tylko efektywnie ale i bardzo efektownie i miło dla oka, teraz po wznowieniu rozgrywek kompletnie zawodła.

Krakowianie przegrali mecz wyjazdowy w poprzedniej kolejce z Piastem 4:0, ale co najgorsze ich gra była katastrofalna.

W tabeli Wisła jest tuż nad strefą spadkową z dorobkiem 31 punktów i przewagą 2 punktów nad Koroną, która jest zagrożona spadkiem.

Legia po wznowieniu rozgrywek kontynuuje swoją bardzo dobrą grę. Drużyna wygrała w Pucharze Polski z Miedzią Legnica na wyjeździe 1:2 oraz w lidze również na wyjeździe w prestiżowym meczu z Lechem 0:1.

Wojskowi pewnie zmierzają po Mistrzostwo Polski mając przewagę 5 punktów na Piastem, który rozegrał już swój mecz w ramach 28 kolejki.

Legia ma na ten moment wszystko co sprawia że drużynie gra się swobodnie i z dużą pewnością siebie. Bezpieczna przewaga nad rywalami, wysokie morale w drużynie oraz po prostu świetna forma sprawiają, że Wiśle będzie dzisiaj niezwykle ciężko nawet o 1 punkt.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 czerwca, 17:3021.63 (Wynik – 1:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.