Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Włochy – Polska, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w niedzielę 15 listopada 2020 roku, o godzinie 20:45.

Włosi w poprzednich meczach Ligi Narodów rozgrywanych w październiku zremisowali dwa mecze, najpierw z Polską na wyjeździe 0:0, a następnie z Holandią u siebie 1:1.

W minioną środę gracze Roberta Manciniego wygrali mecz towarzyski z Estonią u siebie 4:0 grając bardzo rezerwowym składem.

W tabeli Ligi Narodów drużyna Włoska zajmuje 2 miejsce mając na koncie 6 punktów po 4 rozegranych dotychczas meczach.

Nasza reprezentacja w poprzednim meczu rozgrywanym 11 listopada, wygrała z Ukrainą 2:0, choć wielu ekspertów sądzi, że było to niezasłużone zwycięstwo, ponieważ Ukraina przeważała, stwarzała groźniejsze sytuacje podbramkowe i tylko szczęściu i dobrej dyspozycji Skorupskiego na bramce zawdzięczamy to zwycięstwo.

W Lidze Narodów Polska jest na pozycji lidera w swojej grupie, choć z 7 zdobytych punktów aż 6 to dwa zwycięstwa z Bośnią oraz wspomniany remis z Włochami.

Włosi są zdecydowanym faworytem tego meczu, nawet mimo problemów kadrowych związanych z koronawirusem. Gracze Brzęczka nie pokazują nic nadzwyczajnego w swoich meczach zwłaszcza mierząc się z mocnymi reprezentacjami.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 listopada, 20:4511.68 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.