LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w niedzielę 21 lutego 2021 roku, o godzinie 15:00.

Obie drużyny po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej nie mogą odnaleźć formy i prezentują się poniżej oczekiwań.

Zagłębie przystępuje do tego meczu po wyjazdowej porażce w poprzedniej kolejce Ekstraklasy w Wartą Poznań 1:0. Drużyna z Lubina miała problemy z kreowaniem sytuacji strzeleckich oddając tylko 1 celny strzał na bramkę rywala.

Do porażki z Wartą Zagłębie dołożyło jeszcze domową przegraną po dogrywce z Chojniczanką w Pucharze Polski 0:1 a także ligowy remis na wyjeździe z Lechem 0:0 i porażkę u siebie z Wisłą Płock 0:2.

W tabeli Zagłębie zajmuje 8 pozycję z dorobkiem 23 punktów po 17 meczach.

Raków również zaliczył nieudany start w rundę wiosenną. Drużyna z Częstochowy przegrała 3 ligowe mecze nie strzelając przy tym ani jednej bramki. 0:1 z Pogonią, 0:2 z Legią oraz 0:1 z Lechią przedstawia aktualną formę zespołu.

Pocieszeniem dla Rakowa może być jedynie wygrana w Pucharze Polski z Górnikiem Zabrze u siebie 4:2.

W tabeli Ekstraklasy Raków zajmuje 3 pozycję ze stratą już 7 punktów do prowadzącej Pogoni.

Zapowiada nam się dziś mecz dwóch drużyn, które fatalnie radzą sobie ostatnio jeśli chodzi o strzelanie bramek. Przewiduje mecz walki z małą ilością sytuacji, a co za tym idzie również strzelonych bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 lutego, 15:00under2.51.84 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.