LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fulham – Sheffield Utd rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w sobotę 20 lutego 2021 roku, o godzinie 21:00.

Fulham przystępuje do tego meczu w lepszych nastrojach niż ich przeciwnicy. Co prawda obie drużyny zajmują miejsca w strefie spadkowej, ale strata Fulham do bezpiecznej pozycji to już tylko 6 punktów, a kolei Sheffield ma na koncie 8 punktów mniej niż ich przeciwnicy i już tylko iluzoryczne szanse na pozostanie w Premier League.

Fulham w poprzednich meczach radził sobie całkiem nieźle. Nie jest to co prawda drużyna która zacznie zwyciężać seriami, ale 1 porażka w 6 ostatnich meczach może napawać optymizmem.

Sheffield po katastrofalnym początku sezonu, zaczęło ostatnio gromadzić punkty, ale w dwóch ostatnich meczach drużyna ponownie zaliczyła dwie porażki z rzędu, z West Ham na wyjeździe 3:0 oraz z Chelsea u siebie 1:2.

Bilans ostatnich 5 meczów Sheffiled w Premier League to 2 zwycięstwa oraz 3 porażki.

Dla obu drużyn jest to mecz o być ale nie być w walce o utrzymanie. Fulham moim zdaniem jest bliżej zwycięstwa, ponieważ grając u siebie z teoretycznie najsłabszą drużyną w lidze, musi zmobilizować wszystkie siły, aby go wygrać i złapać kontakt z drużynami nad strefą spadkową. Dla Sheffield nie ma już praktycznie ratunku, więc piłkarze mogą być nieco zdemotywowani i zniechęceni.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 lutego, 21:0012.20 (Wynik – 1:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.