Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Arminia Bielefeld – Hoffenheim rozgrywany w ramach niemieckiej 1. Bundesligi w sobotę 15 maja 2021 roku, o godzinie 15:30.

Przedostatnia kolejka tego sezonu Bundesligi, w nie najlepszej sytuacji znajduje się w tej chwili Arminia, która zajmuje miejsce 16, które zagrożone jest grą w barażach o utrzymanie w lidze. Ich przewaga nad strefą spadkową to tylko 2 punkty, ale co ważne Arminia ma tyle samo punktów co bezpieczny w tej chwili Werder z 11 miejsca.

W poprzedniej kolejce Arminia zremisowała w bardzo ważnym meczu z Herthą Berlin 0:0 na wyjeździe. Drużyna z Bielefeld ma ogromne problemy ze strzelaniem bramek – w ostatnich 7 spotkaniach strzeliła ich zaledwie 3. Arminia musi ten element poprawić jeśli myśli o utrzymaniu w lidze.

Hoffenheim zajmuje obecnie 11 pozycję, z dorobkiem 39 punktów więc ich pozycja jest bezpieczna i tak na prawdę drużyna popularnych Wieśniaków, nie gra już o nic.

W poprzednich meczach Hoffenheim prezentuje się całkiem nieźle zaliczając 5 ostatnich meczów bez porażki, a ostatnio wygrało ze zdegradowanym Schalke 4:2 u siebie.

Arminia nie chce wrócić na zaplecze Bundesligi musi ten mecz wygrać. Ich przeciwnicy nie grają już o nic więc motywacja będzie po stronie gospodarzy. Dodatkowo własne boisko, powinno wystarczyć, aby pokonać lub przynajmniej nie przegrać ze średniakiem jakim jest w tym sezonie Hoffenheim.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 maja, 15:301 (DnB)1.85 (Wynik – 1:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.