LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Atalanta – Inter Mediolan, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w sobotę 1 sierpnia 2020 roku, o godzinie 20:45.

Bardzo ważny mecz w kontekście ostatecznej tabeli Serie A, mecz o wysoką stawkę bo o wicemistrzostwo kraju.

Atalanta przed ostatnią kolejką spotkań zajmuje w tabeli 3 miejsce z dorobkiem 78 punktów, Inter jest na drugim miejscu, mając o punkt więcej.

Gospodarze dzisiejszego meczu to obecnie chyba najlepiej i najbardziej widowiskowo grająca drużyna we włoszech. Atalanta ma niesamowitą serię 19 meczów bez porażki.

Ich poprzedni mecz to wygrana na wyjeździe z Parmą nie bez problemów 1:2, bo goście przegrywali 1:0, ale po golach Malinowskyiego w 70 i Gomeza w 84 minucie gry zapewnili sobie ważne 3 punkty.

Inter również gra niesamowicie skutecznie w ostatnich tygodniach wygrywając 2 ostatnie mecze nie tracąc przy tym bramki – 2:0 u siebie z Napoli oraz 0:3 z Genoa na wyjeździe.

Spotykają się dziś zespoły w bardzo dobrej formie walczące o pozycję 2 w końcowej tabeli co może być mobilizacją, ale nie na tyle paraliżującą graczy, aby nie pokazali ofensywnego stylu gry do jakiego przyzwyczaili nas w tym sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 sierpnia, 20:45over2.51.45

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.