LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz PSG – Lyon, rozgrywany w ramach Pucharu Ligi Francuskiej, w piątek 31 lipca 2020 roku, o godzinie 21:10.

Finał Pucharu Ligi Francuskiej rozgrywany na neutralnym boisku, choć w Paryżu – na Stade de France.

Jak już pewnie wszyscy dobrze wiemy, z powodu koronawirusa, Ligue 1 w tym sezonie nie zostanie dokończona, a Mistrzem tradycyjnie już z ogromną przewagą nad resztą stawki zostało PSG.

W poprzedni weekend klub z Paryża nie bez problemów zdobył Puchar Francji wygrywając z St. Etienne 1:0. PSG strzeliło szybko bramkę i kontrolowało przebieg meczu, ale zabrakło im zdecydowanie skuteczności, aby z większym spokojem zdobyć to trofeum.

W lipcu PSG rozegrało 3 mecze towarzyskie, z których wszystkie te spotkania Neymar i spółka wygrali z dużą łatwością – 4:0 z Celtikiem, 7:0 z Beveren oraz 9:0 z Le Havre.

Jeśli chodzi o Lyon to zespół ten zajął w Ligue 1 dopiero 7 miejsce nie kwalifikując się poprzez ligę do Europejskich pucharów, co jest ogromnym rozczarowaniem.

Drużyna Lyonu w 5 meczach towarzyskich wygrała 4 i zaliczyła 1 porażkę z Rangers 0:2.

PSG moim zdaniem zdecydowanie wygra ten finał potwierdzając dobrą formę w sparingach, a zeszłotygodniowy finał Pucharu Francji, co prawda wygrany, ale w nie najlepszym stylu był tylko wypadkiem przy pracy drużyny z Paryża, która chce zdobyć w tym sezonie poczwórną koronę, dokładając do tego jeszcze Champions League.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 lipca, 21:1011.44 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *