Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lecce – Parma, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w niedzielę 2 sierpnia 2020 roku, o godzinie 20:45.

Lecce w rozpaczliwy sposób broni się przed spadkiem do Serie B, w tej chwili zajmuje miejsce w strefie spadkowej, ale ma duże szanse na utrzymanie, pod warunkiem wygranej w dzisiejszym meczu i niestety oglądania się na przeciwników z Genoa, który to musi przegrać swój mecz.

Lecce w poprzedniej kolejce wygrało na wyjeździe bardzo waży mecz z Udinese 1:2 i zachowało szansę na utrzymanie przy jednoczesnej porażce drużyny Genoa.

Parma nie ma już większej motywacji więc gospodarzom będzie o tyle łatwiej, ponieważ ich przeciwnicy zajmują 11 miejsce w tabeli i nie zagraża im w żaden sposób spadek.

Poprzednie mecze Parmy to porażka z Atalantą 1:2 u siebie oraz zwycięstwa z Brescią na wyjeździe 1:2 oraz u siebie z Napoli również 2:1.

Lecce musi ten mecz wygrać i to zrobi, zmotywowani piłkarze tego klubu nie odpuszczą w żaden sposób choćby teoretycznym szansom na pozostanie w Serie A na przyszły sezon.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 sierpnia, 20:4511.54

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.