Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dynamo Brześć – BATE Borisov, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej w środę 20 maja 2020 roku, o godzinie 18:00.

Dynamo Brześć to aktualny mistrz Białorusi z sezonu 2019 (na Białorusi gra się w systemie wiosna – jesień), ale początek aktualnie trwającego drużyna z Brześcia miała fatalny. Po 6 rozegranych kolejkach była tuż nad strefą spadkową.

Poprzednie mecze to już nieco lepsza gra, dwa zwycięstwa oraz porażka w poprzedniej kolejce z Eniergietik BDU na wyjeździe 2:1.

W tabeli Dynamo jest na 7 miejscu i traci 6 punktów do lidera, czyli dzisiejszego ich rywala. Biorąc pod uwagę słabe wyniki Dynama, strata ta nie jest nadzwyczajnie duża.

BATE podrażnione utratą tytułu w poprzednim sezonie, również nie najlepiej rozpoczęło sezon 2020, lecz z biegiem czasu BATE grało coraz lepiej.

Aktualnie drużyna z Borisova ma serię 6 meczów bez porażki w lidze, w tym 5 zwycięstw. Do tego dochodzi jeszcze zwycięstwo w Pucharze Białorusi ze Sławiją Mozyrz i awans do finału tych rozgrywek.

BATE jest w wyśmienitej formie i myślę, że będzie chciało pójść za ciosem i odskoczyć największym rywalom. Drużyna gości nie powinna przegrać tego meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 maja, 18:002 (remis = zwrot)1.52

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.